Termin szkolenia : 19.08-22.08.2016

Miejsce szkolenia : Antałówka, Zakopane  www.antalowka-zakopane.pl

Cena szkolenia za jedną osobę:

a) 1.999,00 zł netto + podatek VAT 23% , lub

b) 1.999,00 zł zw. z VAT dla opłacających szkolenie w 70% lub całości ze środków publicznych

Organizator: Instytut Szkoleń Profesjonalnych sp. z o.o. www.isp.edu.pl tel. 501224499

Kwaterowanie uczestników rozpoczyna się od godziny 15:00 dnia 19 sierpnia 2016.

Szkolenie odbędzie się w dniach 20 sierpień , 21 sierpień , 22 sierpień 2016r

Rozpoczęcie przewidziano na godz. 9.00 w dniu 20.08.2016, a zakończenie w dniu 22.08.2016 o godz. 14.00.

19.08.2016

15:00 - kwaterowanie uczestników

19:00 - przedstawienie programu szkolenia, sylwetki wykładowcy, przedstawienie uczestników, uroczysta kolacja

20.08.2016

1. Omówienie zasad bezpieczeństwa podczas zajęć praktycznych na Sali gimnastycznej (1 godz. zajęć teoretycznych)

2. Obrona konieczna ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki pracy poborców, egzekutorów i inspektorów skarbowych (1 godz. zajęć teoretycznych)

3. Obrona przed uchwytami osób zagrażającym bezpiecznej pracy poborców ,egzekutorów i inspektorów skarbowych (2 godz. zajęć praktycznych):

- uwolnienie z uchwytu za jedną rękę /przejście do dźwigni i obezwładnienia/

- uwolnienie z uchwytu za dwie ręce /przejście do dźwigni i obezwładnienia/

- uwolnienie z uchwytu za ramię /przejście do dźwigni i obezwładnienia/

- uwolnienie z duszenia /przejście do dźwigni i obezwładnienia/

4. Obrona przed ciosem prostym osób zagrażającym bezpiecznej pracy poborców ,egzekutorów i inspektorów skarbowych (2 godz. zajęć praktycznych):

- zejście z linii ataku, blok z obezwładnieniem /różne warianty/

21.08.2016

1. Przekroczenie granic obrony koniecznej ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki pracy poborców, egzekutorów i inspektorów skarbowych /odpowiedzialność karna/ (1 godz. zajęć teoretycznych)

2. Obrona przed ciosem sierpowym osób zagrażającym bezpiecznej pracy poborców ,egzekutorów i inspektorów skarbowych (2 godz. zajęć praktycznych):

- zejście z linii ataku, blok z obezwładnieniem / różne warianty /

3. Obrona w sytuacjach nietypowych osób zagrażającym bezpiecznej pracy poborców ,egzekutorów i inspektorów skarbowych (3 godz. zajęć praktycznych):

- obrona przed duszeniem w parterze

- uwolnienie z trzymania /parter/

- uwolnienie z trzymania /ściana/

22.08.2016

1. Pierwsza pomoc (1 godz. zajęć teoretycznych)

2. Obrona przed osobnikiem uzbrojonym w niebezpieczne przedmioty osób zagrażającym bezpiecznej pracy poborców ,egzekutorów i inspektorów skarbowych (5 godz. zajęć praktycznych):

- obrona przed atakiem pałką /zejście z linii ataku, przechwyt, obezwładnienie/

- obrona przed atakiem nożem /zejście z linii ataku, przechwyt, obezwładnienie/

- obrona przed zagrożeniem bronią palną /zejście z linii ataku, przechwyt, obezwładnienie/

Łączny czas szkolenia: 18 godzin lekcyjnych, w tym:

- zajęcia teoretyczne – 4 godz. lekcyjne,

- zajęcia praktyczne – 14 godz. lekcyjnych

Na szkoleniu należy mieć ze sobą obuwie sportowe i dresy !!

Szkolenie prowadzą:

Trener Paweł Śliwka (5 dan)

Instruktor samoobrony, instruktor Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki. Od wielu lat związany ze sztukami walki. Jako nastolatek trenował Judo, a następnie próbował swoich sił w Karate Kyokushinkai. Później trafił do grupy trenującej Kung Fu. Od prawie piętnastu lat prowadzi własną sekcję sztuk walki pod patronatem PASW (Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki). W swej karierze sportowej wychował czterech mistrzów i wielu asystentów. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w służbach mundurowych.

Trener Bogdan Rajchel (2 dan)

Instruktor samoobrony, instruktor Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki. Magister wychowania fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Od początku kariery sportowej trenuje pod okiem mistrza Pawła Śliwki. Czarny pas (1 dan) zdobył w roku 2007. Od roku 2004 prowadzi własną sekcje sztuk walki.

Trener Hanus Sebastian (2 dan)

Instruktor samoobrony, instruktor Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki. Od początku kariery sportowej trenuje pod okiem mistrza Pawła Śliwki. Czarny pas (1 dan) zdobył w roku 2007. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w służbach mundurowych.